Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

Solar Polska Sp.z o.o.

ul. Rokicińska 162

92-412 Łódź

woj. łódzkie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 42 677 58 32

fax: 42 677 58 30

e-mail: lodz@solar.pl


Godziny otwarcia

pn.-pt.: 8:00-16:00



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Białystok 15-693 ul. Kopernika 95 517 426 815 bialystok@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Bielsko-Biała 43-300 ul. Partyzantów 71 33 815 01 66 bielsko@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Gdańsk 80-178 ul. Budowlanych 27 58 522 60 08 gdansk@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Gliwice 44-100 ul. Pszczyńska 192 518 686 013 gliwice@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Kraków 31-315 ul. Radzikowskiego 35 12 638 91 00 krakow@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Lublin 20-330 ul. Witosa 3 81 745 59 00 lublin@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Centrala Łódź 92-412 ul. Rokicińska 162 42 677 58 00 centrala@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Łódź 92-412 ul. Rokicińska 162 42 677 58 32 lodz@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Magazyn Łódź 92-412 Rokicińska 162 42 677 5887 lukasz.galica@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Piła 64-920 ul. Zesłańców Sybiru 5 067 210 41 62 pila@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Poznań 61-476 ul. Czechosłowacka 108 61 832 77 35 poznan@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Rybnik 44-207 ul. Podmiejska 81A 32 739 17 07 rybnik@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Siedlce 08-110 ul. Brzeska 97 797 112 238 siedlce@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Szczecin 70-631 ul. Heyki 3 91 485 44 00 szczecin@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Tarnów 33-100 ul. Przemysłowa 4E 14 629 80 20 tarnow@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Toruń 87-100 ul. Towarowa 7 056 621 16 80 torun@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Wałbrzych 58-302 ul. Armii Krajowej 1 74 880 01 17 walbrzych@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Warszawa 02-284 ul. Hipotezy 4 22 868 40 26 warszawa@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Wrocław 53-610 ul. Góralska 22 71 377 19 00 wroclaw@solar.pl
Solar Polska Sp.z o.o. Oddział handlowy Zielona Góra 65-752 ul. Obiazdowa 41 68 475 18 77, 78 zielonagora@solar.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: