Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

GRODNO S.A.

ul. Szubianki 19

63-200 Jarocin

woj. warmińsko-mazurskie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 62 740 62 73

tel.2: 62 740 62 73

e-mail: szubianki@grodno.pl


Godziny otwarcia

pn.-pt.: 7:00-16:00



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
GRODNO S.A. Oddział handlowy Białystok 15-111 Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 2 85 743 61 42 bialystok@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Bielsko-Biała 43-300 ul. Piekarska 18-20 33 814 02 47 piekarska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Brwinów 05-840 ul. Partyzantów 15 22 729 72 72 partyzantow@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Bydgoszcz 85-096 ul. Łużycka 27 52 322 08 11 luzycka@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Częstochowa 42-200 ul. Wały Dwernickiego 159 34 367 10 72 dwernickiego@grodno.pl
GRODNO S.A. Magazyn Dąbrówka 05-252 ul. Graniczna 5, Małopole 22 250 17 32 malopole@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Dynów 36-065 ul. Mickiewicza 17 16 652 10 44 mickiewicza@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Ełk 19-300 ul. Karola Augusta Bahrkego 5A 87 735 15 33 elk@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Gdańsk 80-557 ul. Narwicka 2A 58 746 34 10 narwicka@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Gliwice 44-100 ul. Andersa 43 32 442 00 96 andersa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Gorzów Wielkopolski 66-400 ul. Walczaka 25 95 711 72 60 walczaka@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Grudziądz 86-300 ul. Chełmińska 208 56 669 89 26 chelminska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Jarocin 63-200 ul. Szubianki 19 62 740 62 73 szubianki@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Katowice 40-600 ul. Kościuszki 227 32 253 08 90 kosciuszki@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Kielce 25-320 ul. Domaszowska 85 41 260 80 53 domaszowska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Konin 62-510 ul. Zakładowa 7 63 220 23 96 zakladowa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Kraków 30-363 ul. Rzemieślnicza 20a 12 263 64 20 rzemieslnicza@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Krasnystaw 22-300 ul. Nieczaja 4 82 576 25 40 nieczaja@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Lublin 20-468 ul. Energetyków 47 81 524 48 55 energetykow@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Łódź 91-341 ul. Brukowa 14 42 611 00 12 brukowa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Łódź 90-562 ul. Łąkowa 7A 797 181 578 lakowa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Mińsk Mazowiecki 05-300 ul. Warszawska 209 25 740 55 51 warszawska@grodno.pl
GRODNO S.A. Centrala Nieporęt 05-252 Michałów Grabina ul. Kwiatowa 14 22 772 45 15 grodno@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Olsztyn 10-454 ul. Leonharda 7 89 534 11 05 olsztyn@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Opole 45-005 ul. Budowlanych 2A 77 423 24 44 budowlanych@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Piekary Śląskie 41-940 ul. Bytomska 165 32 767 42 25 bytomska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Piła 64-920 ul. Kossaka 101 67 345 03 30 kossaka@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Poznań 61-324 ul. Ostrowska 499 61 865 60 83 ostrowska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Poznań 60-689 ul. Obornicka 348 61 827 25 71 obornicka@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Przemyśl 37-700 ul. Bohaterów Getta 63 16 675 02 55 bohaterowgetta@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Radom 26-600 ul. Wierzbicka 2 lok. 33 48 685 50 39 radom@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Rzeszów 35-105 ul. Boya Żeleńskiego 23 17 854 97 49 boyazelenskiego@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Sandomierz 27-600 ul. Trześniowska 2 15 832 99 96 trzesniowska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Suwałki 16-400 ul. Przytorowa 19 87 735 15 16 przytorowa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Świętochłowice 41-600 ul. Katowicka 51 32 770 37 54 katowicka@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Toruń 87-100 ul. Polna 53 56 623 42 62 polna@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Wałbrzych 58-309 ul. Wieniawskiego 37 74 660 68 01 wieniawskiego@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 01-229 ul. Wolska 91 22 862 70 38 wolska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 01-854 ul. Broniewskiego 74 22 633 88 70 broniewskiego@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 02-819 ul. Puławska 294 22 644 91 46 pulawska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 02-676 ul. Postępu 2 22 843 50 63 postepu@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 04-246 ul. Marsa 46a 22 815 91 45 marsa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 00-679 ul. Wilcza 51 22 621 86 69 wilcza@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 02-971 ul. Waflowa 1 22 642 17 03 waflowa@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 03-671 ul. Radzymińska 186 22 250 17 34 radzyminska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 02-180 Al. Krakowska 219 22 886 86 02 krakowska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 03-186 ul. Modlińska 103 22 250 17 39 modlinska@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 00-344 ul. Dobra 26 22 826 16 12 dobra@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 00-344 ul. Dobra 26 22 826 16 12 dobra@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Warszawa 00-344 ul. Dobra 26 22 826 16 12 dobra@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Wrocław 53-657 ul. Długa 11/13 71 723 72 20 dluga@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Wrocław 50-424 ul. Krakowska 33 71 723 01 42 krakowska33@grodno.pl
GRODNO S.A. Oddział handlowy Zielona Góra 65-385 ul. Jędrzychowska 39 68 411 13 16 jedrzychowska@grodno.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: