Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

Elektra

ul. 3-go Maja 50

62-200 Gniezno

woj. wielkopolskie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 61 428 21 10

e-mail: gniezno@elektra.poznan.pl

www: www.elektra.poznan.pl


Godziny otwarcia

pn.-pt.: 7.00 do 16.00



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
Elektra Oddział handlowy Gniezno 62-200 ul. 3-go Maja 50 61 428 21 10 gniezno@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Koszalin 75-736 ul. Gnieźnieńska 106 94 71 70 600 koszalin@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Leszno 64-100 ul. Fabryczna 27 65 520 90 32 leszno@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Lębork 84-300 al. Niepodległości 8 59 861 11 31 lebork@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Piotrków Trybunalski 97-300 ul. Kostromska 39A 44 733 93 31 piotrkow@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Poznań 60-693 ul. Piątkowska 149 61 823 95 61 piatkowska@elektra.poznan.pl
Elektra Centrala Poznań 60-003 ul. Sycowska 46 61 651 76 22 sprzedaz@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Śrem 63-100 ul. 20 października 35 61 283 01 41 srem@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Tczew 83-110 ul. 30- Stycznia 47 58 532 09 56 tczew@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Turek 62-700 ul. Milewskiego 14 63 280 31 81 turek@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Warszawa 00-716 ul. Bartycka 26 22 629 28 86 warszawa@elektra.poznan.pl
Elektra Oddział handlowy Wrocław 50-515 ul. Ks. Cz. Klimasa 42/46 730 800 530 wroclaw@elektra.poznan.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: