Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

Kaczmarek Electric S. A.

ul. Sulechowska 50

66-120 Kargowa

woj. lubuskie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 68 385 00 81

fax: 68 352 55 63

kom.: 722 165 733

e-mail: kargowa@ke.pl

www: https://ke.pl/


Godziny otwarcia

pn.-pt.: 8:00-17:00

sobota: 8:00-12:00



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Białystok 15-399 ul. Składowa 10 85 664 73 04 bialystok@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Bielsko-Biała 43-300 ul. Leszczyńska 63 885 600 842 bielsko-biala@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Bydgoszcz 85-861 ul. Magnuszewska 5 52 330 33 93 bydgoszcz@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Chmielnik 26-020 Grabowiec 62 +48 602 558 193 chmielnik@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Częstochowa 42-217 1 Maja 9a +48 504 477 188 czestochowa@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Dąbrowa Górnicza 41-303 ul. Św. Antoniego 80 32 268 39 40 dabrowagornicza@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Dębica 39-200 Rzeszowska 108A +48 885 600 937 marek.deren@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Dzierżoniów 58-200 Cicha 4 +48 71 724-56-62 dzierzoniow@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gdańsk 80-299 ul. Zaruskiego 3 58 732 71 71 gdansk@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gdańsk 80-025 ul. Piaskowa 8 +48 693 226 576 gdansk2@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gliwice 44-100 Świętojańska 57 32 331 80 61 gliwice@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Głogów 67-200 ul. Elektryczna 32A 76 721 06 05 glogow@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gorzów Wielkopolski 66-400 Centrum Handlowe PARK 111 lokal: 312, ul. Sikorskiego 111 +48 790 600 848 gorzow@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gostynin 09-500 MCH Stara Betoniarnia, ul. Bierzewicka 32 +48 24 369 60 58 gostynin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Grodzisk Wielkopolski 62-065 Osiedle Wojska Polskiego 18b 61 222 47 64 grodzisk@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Grudziądz 86-300 ul. Nad Torem 10 56 64 341 19 grudziadz@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jarocin 63-200 ul. Kirchnera 10 885 600 810 jarocin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jasło 38-200 Jagiełły 4 +48 888 913 264 jaslo@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jastrzębie Zdrój 44-330 11 Listopada 67 48 507-249-936 jastrzebie@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jaworze 43-384 ul. Bielska 30 33 817 38 04 kpojda@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jelenia Góra 58-500 ul. Podgórna 9 603 097 218 jelenia.gora@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kargowa 66-120 ul. Sulechowska 50 68 385 00 81 kargowa@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Katowice 40-855 ul. Szewczenki 8 32 245 91 86 katowice.2@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Katowice 40-555 ul. Rolna 43 32 205 84 40 katowice@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Katowice 40-862 Gliwicka 273-275 +48 885 600 912 katowice3@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kędzierzyn-Koźle 47-224 ul. Młyńska 4 77 487 20 46 kedzierzyn@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kępno 63-600 ul. Kwiatowa 25 885 600 873 kepno@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kielce 25-411 ul. Warszawska 146 41 334 00 12 kielce@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kielce 25-416 ul. Zbożowa 2a 41 344 28 34 hurtkielce@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kłodzko 57-300 ul. Zajęcza 1 74 86 56 973 klodzko@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Komorniki 62-052 Poznańska 49 791113222 komorniki@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Konin 62-510 Spółdzielców 12 +48 603 526 008 konin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Końskie 26-200 ul. Gimnazjalna 12 41 372 80 34 konskie@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kostrzyn 62-025 Wrzesińska 9D +48 885 60 14 20 kostrzyn@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kościelisko 34-511 Nędzy Kubińca 264 +48 607 545 360 koscielisko@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kraków 31-620 Os. Bohaterów Września 2 +48 12 262 91 79 krakow3@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kraków 31-828 Złotej Jesieni 13 +48 12 262 93 42 krakow4@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Krapkowice 47-303 Damrota 2, IV piętro, pok. nr 6 +48 607 498 487 krapkowice@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Legnica 59-220 ul. Jaworzyńska 162 B 76 871 33 61 legnica@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Leszno 64-100 ul. Kąkolewska 13 B 65 520 43 56 leszno@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Łask 98-100 Wola Łaska 36a 43 307 05 16 lask@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Łęczyca 99-100 Ozorkowska 25 48 733 255 549 leczyca@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Łódź 93-208 Dąbrowskiego 50 +48 885 600 995 maciej.piwowarski@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Łódź 93-035 Wólczańska 241 +48 513 146 160 lodz2@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Międzychód 64-400 Bolesława Chrobrego 15C 95 748 24 07 miedzychod@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Mosina 62-050 Śremska 86 +48 605 891 424 mosina@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Nowa Sól 67-100 ul. Wrocławska 22a 68 387 31 51 nowasol@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Nowy Sącz 33-300 ul. Zielona 49 18 334 80 35 nowysacz@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Nowy Tomyśl 64-300 ul. Rolna 9 61 442 24 23 ntomysl@ke.pl
Kaczmarek Electric Oddział handlowy Ostrołęka 07-401 Kołobrzeska 4 29 691 71 90 ostroleka@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Ostrów Wlkp. / Gorzyce Wielkie 63-400 Limanowskiego 2 603 882 958 gorzyce@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Pobiedziska 62-010 ul. Władysława Jagiełły 18 61 815 28 95 pobiedziska@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Przemyśl 37-700 Stefana Batorego 22a +48 885-600-942 tomasz.bilinski@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Radom 26-603 ul. Lubelska 9/11 48 363 53 17 radom@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Radomsko 97-500 Brzeźnicka 300 +4844/ 741-33-00 radomsko@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Rawicz 63-900 Ceglana 18 65 545 25 62 rawicz@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Ruda Śląska 41-707 Wojciecha Korfantego 15 +48 503 360 161 ruda.slaska@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Rybnik 44-200 ul. Wodzisławska 112 32 42 14 112 rybnik@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Rzeszów 35-205 ul. Wspólna 4 +48 17 8612427 rzeszow@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Siemianowice Śląskie 41-106 Niepodległości 25 +48 690 227 935 siemianowice@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Sława 67-410 Piwna 2 885 600 823 slawa@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Słupsk 76-200 Poznańska 82 +48 668 404 872 slupsk@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Staszów 28-200 ul. Tadeusza Kościuszki 9 +48 603-704-833 staszow@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Strumień 43-246 ul. Młyńska 4 885 600 851 strumien@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Sulechów 66-100 ul. Odrzańska 36a 68 385 28 03 sulechow@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Szczawno-Zdrój 58-310 ul. Mickiewicza 2 74 840 14 87 szczawnozdroj@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Środa Wlkp. 63-000 Kilińskiego 25 +48 662-121-319 agnieszka.stepa@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Świdnica 58-100 ul. Westerplatte 72 74 664 43 89 swidnica@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Świebodzin 66-200 ul. Poznańska 1 68 38 20 624 swiebodzin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Świecie 86-100 ul. Cukrowników 3 52 525 69 44 swiecie@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Tarnowo Podgórne 62-080 Poznańska 40F/2 +48 602 282 558 tarnowopodgorne2@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Tomaszów Mazowiecki 97-200 Bartosza Głowackiego 23 +48 698 345 798 tomaszow.mazowiecki@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Toruń 87-100 ul. Polna 121 56 623 16 04 biuro.torun@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Turek 62-700 Nowa 23 +4863/ 307-00-06 turek@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Tychy 43-100 Fabryczna 12 32 720 95 03 tychy@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Ustroń 43-450 Daszyńskiego 64E +48 577-121-210 ustron@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Warka 05-660 F. Nowakowskiego 2/8A +48 692 488 238 warka@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Warszawa 03-219 Elektronowa 2 22 678 09 82 warszawa@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Warszawa 03-219 Elektronowa 2 bud. C piętro 2 +48 885 601 483 warszawa2@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wągrowiec 62-100 Kcyńska 127 +48 885 601 427 wagrowiec@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wola Rębkowska 08-410 Zielon 8 +48 609 535 505 garwolin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Centrala Wolsztyn 64-200 ul. Gajewskich 32 68 347 06 51 wolsztyn@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wolsztyn 64-200 Powodowo 52 68 332 21 10 firma@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wrocław 50-541 Al. Armii Krajowej 45 71 336 99 50 wroclaw@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wrocław 54-105 Północna 15-19 +48 885 601 452 wroclaw3@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Zbąszyń 64-360 ul. Gimnastyczna 4 68 384 67 38 zbaszyn@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Zielona Góra 65-775 Zacisze 16 536 30 30 30 zielonagora@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Żary 68-200 ul. Podhalańska 15 68 470 17 77 zary@ke.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: