Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

Kaczmarek Electric S. A.

Pułkownika Stanisława Dąbka 8

30-732 Kraków

woj. małopolskie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 661 433 094

e-mail: biuro.krakow@sae.pl

www: www.sae.pl



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Białystok 15-399 ul. Składowa 10 85 664 73 04 bialystok@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Bielsko-Biała 43-300 ul. Leszczyńska 63 885 600 842 zywiec@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Bydgoszcz 85-861 ul. Magnuszewska 5 52 330 33 93 bydgoszcz@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Dąbrowa Górnicza 41-303 ul. Św. Antoniego 80 32 268 39 40 mzajac@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gdańsk 80-299 ul. Zaruskiego 3 58 732 71 71 gdansk@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Gliwice 44-100 Świętojańska 57 32 331 80 61 gliwice@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Głogów 67-200 ul. Elektryczna 32A 76 721 06 05 glogow@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Grodzisk Wielkopolski 62-065 Osiedle Wojska Polskiego 18b 61 222 47 64 grodzisk@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Grudziądz 86-300 ul. Nad Torem 10 56 64 341 19 grudziadz@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jarocin 63-200 ul. Kirchnera 10 885 600 810 jarocin@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jaworze 43-384 ul. Bielska 30 33 817 38 04 kpojda@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jelenia Góra 58-500 ul. Podgórna 9 603 097 218 jelenia.gora@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Jordanów Śląski 55-065 ul. Wrocławska 54 537 518 679 dlugoleka@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kargowa 66-120 ul. Sulechowska 50 68 385 00 81 kargowa@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Katowice 40-855 ul. Szewczenki 8 32 245 91 86 chorzow@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Katowice 40-555 ul. Rolna 43 32 205 84 40 katowice@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kędzierzyn-Koźle 47-224 ul. Młyńska 4 77 487 20 46 kedzierzyn@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kępno 63-600 ul. Kwiatowa 25 885 600 873 kepno@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kielce 25-411 ul. Warszawska 146 41 334 00 12 kielce@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kielce 25-416 ul. Zbożowa 2a 41 344 28 34 hurtkielce@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kłodzko 57-300 ul. Zajęcza 1 74 86 56 973 klodzko@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Komorniki 62-052 Poznańska 49 791113222 komorniki@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Konin 62-510 Spółdzielców 12 +48 603 526 008 konin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Końskie 26-200 ul. Gimnazjalna 12 41 372 80 34 konskie@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kościelisko 34-511 Nędzy Kubińca 264 +48 607 545 360 koscielisko@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kraków 30-732 Pułkownika Stanisława Dąbka 8 661 433 094 biuro.krakow@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kraków 31-620 Os. Bohaterów Września 2 +48 12 262 91 79 krakow3@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Kraków 31-828 Złotej Jesieni 13 +48 12 262 93 42 krakow4@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Legnica 59-220 ul. Jaworzyńska 162 B 76 871 33 61 legnica@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Leszno 64-100 ul. Kąkolewska 13 B 65 520 43 56 leszno@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Łask 98-100 Wola Łaska 36a 43 307 05 16 lask@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Międzychód 64-400 Bolesława Chrobrego 15C 95 748 24 07 miedzychod@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Nowa Sól 67-100 ul. Wrocławska 22a 68 387 31 51 nowasol@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Nowy Sącz 33-300 ul. Zielona 49 18 334 80 35 mkawka@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Nowy Tomyśl 64-300 ul. Rolna 9 61 442 24 23 ntomysl@sae.pl
Kaczmarek Electric Oddział handlowy Ostrołęka 07-401 Kołobrzeska 4 29 691 71 90 ostroleka@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Ostrów Wlkp. / Gorzyce Wielkie 63-400 Limanowskiego 2 603 882 958 gorzyce@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Pobiedziska 62-010 ul. Władysława Jagiełły 18 61 815 28 95 pobiedziska@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Radom 26-603 ul. Lubelska 9/11 48 363 53 17 lpustul@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Rawicz 63-900 Ceglana 18 65 545 25 62 rawicz@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Rybnik 44-200 ul. Wodzisławska 112 32 42 14 112 rybnik@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Siemianowice Śląskie 41-106 Niepodległości 25 +48 690 227 935 siemianowice@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Sława 67-410 Piwna 2 885 600 823 slawa@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Strumień 43-246 ul. Młyńska 4 885 600 851 strumien@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Sulechów 66-100 ul. Odrzańska 36a 68 385 28 03 sulechow@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Szczawno-Zdrój 58-310 ul. Mickiewicza 2 74 840 14 87 szczawnozdroj@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Świdnica 58-100 ul. Westerplatte 72 74 664 43 89 swidnica@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Świebodzin 66-200 ul. Poznańska 1 68 38 20 624 swiebodzin@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Świecie 86-100 ul. Cukrowników 3 52 525 69 44 swiecie@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Tarnowo Podgórne 62-080 Poznańska 40F/2 +48 602 282 558 tarnowopodgorne2@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Toruń 87-100 ul. Polna 121 56 623 16 04 biuro.torun@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Tychy 43-100 Fabryczna 12 32 720 95 03 tychy@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Warka 05-660 F. Nowakowskiego 2/8A +48 692 488 238 warka@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Warszawa 03-219 Elektronowa 2 22 678 09 82 warszawa@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wola Rębkowska 08-410 Zielon 8 +48 609 535 505 garwolin@ke.pl
Kaczmarek Electric S. A. Centrala Wolsztyn 64-200 ul. Gajewskich 32 68 347 06 51 wolsztyn@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wolsztyn 64-200 Powodowo 52 68 332 21 10 firma@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Wrocław 50-541 Al. Armii Krajowej 45 71 336 99 50 wroclaw@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Zbąszyń 64-360 ul. Gimnastyczna 4 68 384 67 38 zbaszyn@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Zielona Góra 65-775 Zacisze 16 536 30 30 30 zielonagora@sae.pl
Kaczmarek Electric S. A. Oddział handlowy Żary 68-200 ul. Podhalańska 15 68 470 17 77 zary@sae.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: