Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

Alfa Elektro

ul. Stefana Batorego 35

34-120 Andrychów

woj. małopolskie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 33 875 04 05

fax: 33 875 32 43

e-mail: andrychow@alfaelektro.pl

www: www.alfaelektro.com.pl


Godziny otwarcia

pn.-pt.: 7:00-15:00



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
Alfa Elektro Oddział handlowy Andrychów 34-120 ul. Stefana Batorego 35 33 875 04 05 andrychow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Białystok 15-703 Adama Asnyka 2/1 85 662 89 60 bialystok@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Bielsko Biała 43-300 ul. Traugutta 23 33 828 25 60 bielsko@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Bochnia 32-700 ul. Partyzantów 17 14 698 20 03 bochnia@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Brodnica 87-300 ul. Wiejska 11A 56 475 62 00 brodnica@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Bydgoszcz 85-744 ul. Startowa 5 52 345 29 62 bydgoszcz@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Bytom 41-902 ul. Siemianowicka 99 32 283 10 94 bytom@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Chełm 22-100 ul. Wyszyńskiego 2b 82 569 62 80 chelm@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Centrala Chojnice 89-600 ul. Kaszubska 10 52 336 19 70 chojnice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Magazyn Chorzów 41-506 Niedźwiedziniec 10 - chorzow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Magazyn Chorzów 41-506 ul. Niedźwiedziniec 10, HALA - chorzow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Cieszyn 43-400 ul. Frysztacka 89 33 851 14 11 cieszyn@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Częstochowa 42-200 ul. Dojazdowa 2 34 365 83 49 czestochowa@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Dąbrowa Górnicza 41-303 ul. Legionów Polskich 22 32 260 04 97 dabrowa@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Dębica 39-200 ul. Rzeszowska 135 14 676 63 35 debica@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Elbląg 82-300 ul. Rawska 23C 55 221 13 58 elblag@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Gdańsk 80-560 ul. Żaglowa 2 58 762 25 00 gdansk2@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Gdańsk 80-017 Trakt Św. Wojciecha 213E 58 522 05 00 gdansk1@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Gdynia 81-061 ul. Hutnicza 49A 58 622 35 50 gdynia@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Gliwice 44-100 ul. Chorzowska 113 32 276 27 89 gliwice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Gorzów Wielkopolski 66-400 ul. Kostrzyńska 10a 95 725 34 00 gorzow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Inowrocław 88-100 ul. Budowlana 4 52 354 73 68 inowroclaw@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Jaworzno 43-600 11 Listopada 2 32 438 46 06 jaworzno@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Jelenia Góra 58-500 ul. Waryńskiego 18 75 642 74 44 jelenia@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Kalisz 62-800 ul. Wojska Polskiego 29 62 502 21 70 kalisz@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Centrala Katowice 40-335 ul. Obr. Westerplatte 81 32 789 64 41 katowice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Kielce 25-611 ul. Mielczarskiego 121 41 346 30 68 kielce@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Konin 62-510 ul. Spółdzielców 6 63 249 40 30 konin@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Koszalin 75-122 ul. Szczecińska 65 94 341 96 80 koszalin@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Kozery k/Grodziska Mazowieckiego 05-825 ul. G. Orlicz Dreszera 3 22 720 02 65 grodzisk@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Kraków 31-226 ul. Vetulaniego 5 12 415 81 01 krakow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Kraków (Płaszów) 30-720 ul. Saska 27 12 267 72 43 krakowsaska@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Kwidzyn 82-500 ul. Grunwaldzka 9 55 261 77 68 kwidzyn@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Legnica 59-220 ul. Jaworzyńska 227 B 76 850 97 00 legnica@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Leszno 64-100 ul. Energetyków 5 65 528 52 70 leszno@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Centrala Lubicz Dolny 87-162 ul. Grębocka 10b - torun@alfaelektro.com.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Lublin 20-306 ul. Energetyków 31 81 710 20 30 lublin@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Lubliniec 42-700 Plac Kościuszki 15 34 353 00 94 lubliniec@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Łódź 92-516 ul. Puszkina 80 42 649 35 20 lodz@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Malbork 82-200 ul. Koszykowa 2 55 270 20 82 malbork@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Mińsk Mazowiecki 05-300 ul. Warszawska 45 25 758 41 11 minsk@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Niepołomice 32-005 ul. Akacjowa 10 a 12 250 06 49 niepolomice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Nysa 48-303 ul. Głuchołaska 12a 77 423 10 56 nysa@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Olkusz 32-300 ul. Osiecka 4 32 754 69 00 olkusz@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Olsztyn 10-416 ul. Towarowa 20B 89 537 91 30 olsztyn@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Oława 55-200 ul. Sportowa 4 71 707 25 69 olawa@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Opole 45-828 ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmech 33 77 457 48 50 opole@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Ostróda 14-100 ul. Hurtowa 9 89 641 01 29 ostroda@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Otwock 05-402 ul. Kraszewskiego 3 22 779 71 15 otwock@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Pabianice 95-200 ul. Partyzancka 89 42 215 56 60 pabianice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Piła 64-920 ul. Styki 8 67 215 86 70 pila@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Piotrków Trybunalski 97-300 ul. Wojska Polskiego 237 44 646 58 60 piotrkow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Płock 09-400 ul. Kostrogaj 25 24 364 48 00 plock@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Poznań 60-171 ul. Żmigrodzka 51 61 647 17 00 poznan@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Pszczyna 43-200 ul. Bieruńska 19A 32 447 43 13 pszczyna@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Puławy 24-100 ul. Dęblińska 7 81 476 20 30 pulawy@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Racibórz 47-400 ul. Częstochowska 8 32 777 43 39 raciborz@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Radom 26-600 ul. Kalińska 6/6 48 332 40 80 radom@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Radomsko 97-500 ul. Brzeźnicka 57 44 682 51 40 radomsko@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Ruda Śląska 41-700 ul. Zabrzańska 38A 32 771 61 53 ruda@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Rybnik 44-203 ul. Przemysłowa 8 32 476 37 76 rybnik@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Rzeszów 35-210 ul. Reja 7 17 861 30 90 rzeszow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Słupsk 76-200 ul. Leszczyńskiego 8 59 844 78 80 slupsk@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Starachowice 27-200 ul. 17-go Stycznia 11 41 274 52 27 starachowice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Sulejówek 05-070 ul. Trakt Brzeski 142 22 783 6268 sulejowek@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Szczecin 70-812 ul. Pomorska 66 91 480 83 00 szczecin@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Świdnica 58-100 ul. Armii Krajowej 53 74 851 34 34 swidnica@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Tarnowskie Góry 42-600 ul. Legionów 3 32 384 20 56 tarnowski@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Tarnów 33-100 ul. Przemysłowa 27 14 632 46 10 tarnow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Tczew 83-110 ul. Jagiełły 15 58 562 23 61 tczew@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Toruń 87-100 ul. Polna 134/136 56 639 90 80 torun@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Tychy 43-100 ul. Powstańców 62 32 227 57 28 tychy@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Wadowice 34-100 ul. Nadbrzeżna 69 33 873 22 11 wadowice@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Wałbrzych 58-300 ul. Wrocławska 130 74 843 45 40 walbrzych@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Warszawa 01-301 ul. Połczyńska 95A 22 329 89 00 zoliborz@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Warszawa Ursynów 02-847 ul. Aleksandra Kostki Napierskiego 6 22 648 01 18 ursynow@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Wrocław 50-227 ul. Kleczkowska 52 71 326 57 40 wroclaw@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Zawiercie 42-400 ul. Spacerowa 8 32 677 30 46 zawiercie@alfaelektro.pl
Alfa Elektro Oddział handlowy Zielona Góra 65-775 ul. Zacisze 22 68 451 23 65 zielona@alfaelektro.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: