Wizytówka dystrybutora

Dane adresowe

Elektroskandia Polska Sp. z o.o.

ul. Dekabrystów 68/76

42-200 Częstochowa

woj. śląskie

rodzaj punktu: Oddział handlowy

tel.1: 34 367 14 72

tel.2: 34 367 14 73

fax: 34 367 14 79

e-mail: czestochowa@elektroskandia.pl

www: www.elektroskandia.pl


Godziny otwarcia

pn.-pt.: 8.00-16.00



Zakres produktowy

Technika łączeniowa SIRIUS

Systemy automatyki SIMATIC

Technika napędowa - przekształtniki

Rozdzial energii n.n.

Technika elektroinstalacyjna

Oddziały dystrybutora:

Nazwa Rodzaj punktu Miasto Kod Adres Telefon E-mail
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Białystok 15-008 ul. Ryska 1 85 744 00 30 bialystok@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Bydgoszcz 87-737 ul. Łęczycka 12 52 366 39 35 bydgoszcz@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Bytom 41-902 ul. Siemianowicka 98 32 389-19-85 bytom2@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Częstochowa 42-200 ul. Dekabrystów 68/76 34 367 14 72 czestochowa@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Ełk 19-300 ul. Kilińskiego 11 87 62-18-754 elk@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Gdańsk 80-557 ul. Śnieżna 5 58 342 21 05 gdansk@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Gliwice 44-100 ul. Chorzowska 113-117 32 335 06 30 gliwice@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Gorzów Wlkp 66-400 ul. Podmiejska-Boczna 16 95 725 76 10 gorzow@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Jarosław 37-500 ul. Reymonta 2 16 624 41 71 jaroslaw@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Katowice 40-203 Al. Roździeńskiego 188A 32 203 94 02 katowice@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Kielce 25-620 ul. Kolberga 17 41 366 39 78 kielce@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Konin 62-510 ul. Spółdzielców 19b 63 245 80 20 konin@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Kraków 31-752 ul. Makuszyńskiego 22A 12 653 08 72 krakow@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Lublin 20-469 ul. Budowlana 10 A 81 748 74 51 lublin@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Łódź 91-341 ul. Brukowa 8 42 253 25 97 lodz@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Ostrowiec Świętokrzyski 27-400 ul. Kilińskiego 39A 41 265 46 62 ostrowiec@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Ostrów Wlkp 63-400 ul. Radłowska 10 62 735 77 05 ostrow@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Piotrków Trybunalski 97-300 ul. Wysoka 19 44 649 02 65 piotrkow@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Centrala Poznań 61-248 ul. Dziadoszańska 10 61 64 64 300 biuro@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Poznań 61-248 ul. Dziadoszańska 10 61 646 44 44 poznan@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Magazyn Poznań 61-248 Dziadoszańska 10 61 6464 372 sklep@elektrooutlet.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Przemyśl 37-700 ul. Jasińskiego 56A 16 678 90 91 przemysl@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Puławy 24-100 ul. Dęblińska 6A 81 888 50 25 pulawy@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Ruda Śląska 41-705 ul. Katowicka 151 32 342 30 56 ruda@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Rybnik 44-200 ul. M. Skłodowskiej-Curie 1B 32 235 05 18 rybnik2@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Rybnik 44-200 ul. Gliwicka 103 32 424 09 61 rybnik@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Rzeszów 35-105 ul. Przemysłowa 8 17 854 28 55 rzeszow@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Słupsk 76-200 ul. Poznańska 1A 59 845 62 61 slupsk@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Stalowa Wola 37-450 ul. Okulickiego 125 B 15 844 01 51 stalowawola@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Szczecin 71-083 ul. Santocka 39 91 486 11 61 szczecin@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Tarnów 33-100 ul. Hodowlana 6 662 106 569 tarnow@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Toruń 87-100 ul. Chrobrego 145/147 56 656 39 22 torun@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Tychy 43-100 ul. K Damrota 163 32 235 05 16 tychy@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Warszawa 02-220 ul. Tulżycka 8 22 618 15 12 warszawa@elektroskandia.pl
Elektroskandia Polska Sp. z o.o. Oddział handlowy Wrocław 53-126 ul. Armii Krajowej 61 71 354 61 52 wroclaw@elekroskandia.pl

Iconado góry

Nasi dystrybutorzy: